UGOV – engineering” Sp. z o.o. firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku elektrotechnicznym kierująca się zasadami elastycznego podejścia do klienta oraz wsparcia i przejrzystości w działaniu, oferuje poza dostawą aparatury elektrotechnicznej równieź usługi instalacyjne.

Naszą dewizą jest dostarczenie najbardziej wydajnych rozwiązań dla naszych klientów w zakresie modernizacji instalacji zasilającej, automatyki przemysłowej, na podstawie dostarczonych projektów lub na podstawie projektów własnych zleconych przez klientów i wykonany poprzez wyspecjalizowany zespól pracowników firmy “UGOV – engineering” Sp. z o.o. Zakres prac obejmuje wykonawstwo z materiałów powierzonych lub własnych. Chcemy aby nasi klienci koncentrowali się na podstawowej swojej działalności.

Wieloletnie doświadczenie przy współpracy z takimi dostawcami jak Danfoss, Siemens, Lapp Group daje nam możliwość na wdrożenie wysokobudżetowych projektów.

Polityka handlowa firmy kładzie nacisk na rozwój i szkolenia pracowników tak aby dostarczać najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Posiadamy wykwalifikowany zespól pracowników mający doświadczenie w realizacji wielu projektów zarówno w Polsce jak i za granicą, zatrudniony na prawach polskich.

Wśród naszych klientów możemy znaleźć zakłady zajmujące się dostarczaniem i oczyszczeniem wody, produkcją przemysłowa oraz spożywczą.

Stosujemy rozwiązania zapewniające bezpieczne warunki pracy, efektywność energetyczną oraz ochronę środowiska. Jest to istotne wyzwanie które firma przestrzega.